Ze současnosti

Sbor dobrovolných hasičů Černčice každoročně vysílá svá družstva do bojů o cenné body v soutěžích o pohár okrsku a v prestižní soutěži Náchodské VH print Primátor ligy. Po skvělém úspěchu v minulém ročníku, kdy družstva sklízela plody své pilné přípravy, i letos ukázala obě družstva, že s nimi soupeři musí počítat jako s rovnocennými. V okrskové soutěži obsadili muži 4. místo a ženy 2. místo. Náchodskou VH print Primátor ligu plně ovládly černčické ženy a odnesly si pohár za 1. místo, muži obsadili celkově 5. místo. Vyhlášení a předání cen se uskutečnilo v kulturním domě v Černčicích 21.11.2015.

Již tradiční posvícení v režii dobrovolných hasičů konané 24.10.2015 bylo velmi úspěšné. Navštívilo nás cca 170 platících. Hudba Bladex obměnila své složení a svým repertoárem potěšila většinu přítomných. Již druhý den v neděli se konal Posvícenský fotbal na hřišti za kulturním domem i s potřebným občerstvením pro fotbalisty a fanoušky.

Nezbývá než Vás pozvat na další ročník obou akcí, aby byly ještě úspěšnější a staly se tradicí nejen pro naše hasiče, ale i celou obec.

Jitka Lukášková

Jednatelka SDH Černčice

1-3617898--sdh-cerncice-nejvetsi-uspech-drzstva-zen--1-620x0p0