Nohejbal
Nohejbal
Od září minulého roku se schází pravidelně v Černčicích parta kluků, kteří si chodí zakopat. Ujali se jich trenéři Martin Řehák a Jarda Poláček s cílem naučit je nohejbal. Pro velký zájem byli rozděleni na mladší, kteří trénují ve čtvrtek a na starší, kteří trénují každé pondělí. 25.6. se od 9 hodin konal v Černčicích na kurtech poslední letošní turnaj před prázdninami.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
23. 5. 2025 22:10
Datum poslední aktualizace:
23. 5. 2025 22:10


